Kuşadası Satılık Evler
gif

Kuşadasında Sahibinden Satılık Lüks Dubleks Villa

KUŞADASI’NDA

ULTRA LÜKS VİLLA – BU FIRSAT BİRDAHA GELMEZ

SİZE ÖZEL FİYATLA KAÇIRILMAYACAK LÜKS DUBLEKS VİLLA

Sahibinden Kuşadasının girişinde Adakule Otel karşısı, Rüya Villaları numara 1’de bulunan villamız satılıktır. Konut ve işyeri olarak kullanılabilir. Şu an faal olarak çalışmaktayız. Hem turizm seyahat acentası hemde emlak ofisi olarak hizmet veriyoruz. Dilerseniz sizde işyeri olarak kullanın, dilerseniz kendiniz oturabileceğiniz konut olarak kullanın.

Normalde satış rakamı 250.000 Euro ancak acil nakit ihtiyacımız olduğu için sadece 155.000 Euro. Pazarlık payımız vardır!

Villamızın hemen karşısında Kuşadası’nın en eski otellerinden 5 yıldız’lı Adakule Otel yer almaktadır. Ayrıca yine villamızın tam karşı çarprazına 5 Yıldızlı Suhan otel ve

Toplamda 3 oda + 1 salon mevcuttur. Duvarlar italyan kağıt ile döşenmiş olup, salon seramik, üst katlar ise laminant parkedir.

Villamız toplamda 400m2 arsaya sahip olup, 145m2 üzerine oturmaktadır.

Pazarlık payımız mevcuttur. 0532 491 4162 no’lu telefondan Salman bey’e ulaşabilir yada 0535 358 6577 no’lu telefondan İbrahim bey ile görüşebilirsiniz.

ofis2

ofis7 ofis3 ofis4 ofis5 ofis6 9 1 2 3 4 5 6 7 8

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>